Fundacja Polska Bez Barier

Zaufali nam

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Bank Zachodni WBK

Profesjonalne podejście pełna otwartość i życzliwość, a przede wszystkim doświadczenie i praktyka czyni z Fundacji Polska Bez Barier partnera do współpracy na różnych polach. Ekspercka znajomość środowiska osób niepełnosprawnych oraz otwarta komunikacja umożliwia współpracę banku i Fundacji wykraczającą poza działalność szkoleniową. Fundacja bywa często także konsultantem innych działań prowadzonych w ramach Programu „Obsługa bez barier".

Piotr Mucha
Dyrektor Departamentu Zarządzania Jakością i Doświadczeniem Klienta

 

Muzeum Narodowe w Warszawie

Dotychczasowa, kilkuletnia już współpraca Muzeum Narodowego w Warszawie z Fundacją Polska Bez Barier” to dla naszej instytucji czas spędzony na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia o potrzebach niepełnosprawnych miłośników sztuki.

Marek Płuciniczak
Kierownik Działu Edukacji

 

Orange Polska S.A.

Już po raz kolejny zaprosiliśmy Fundację Polska Bez Barier do współpracy nad zapewnieniem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami największego miejskiego wydarzenia muzycznego Orange Warsaw Festiwal. Przez cały okres trwania projektu współpraca przebiegała profesjonalnie i w atmosferze sprzyjającej wypracowywaniu optymalnych rozwiązań.

Hanna Jaworska-Orthwein
CSR i Sponsoring

 

Politechnika Krakowska

Dzięki zaangażowaniu i pomysłowemu przeprowadzeniu warsztatów z cyklu „Projektowanie bez Barier” na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, uczestnicy ocenili je jako niezwykle interesujące i w znaczący sposób wpływające na ich świadomość dotyczącą potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Paulina Tota
Katedra Kształtowania Przestrzeni Komunikacyjnych
Instytut Projektowania Urbanistycznego
Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

 

TechnoNlCOL sp. z o.o.

Fundacja Polska Bez Barier jest partnerem TechnoNICOL Sp. z o.o. w procesie dostępności i przełamywania barier wobec osób z niepełnosprawnością. Fundacja, na zlecenie Technonicol realizuje program Projektowanie Bez Barier skierowany do studentek i studentów kierunku Architektura. Wszystkie warsztaty zostały zrealizowane profesjonalnie i z dochowaniem najwyższej staranności. Polecam Fundację Polska Bez Barier jako rzetelnego partnera.

Dariusz Bluj
Dyrektor Zarządzający

 

A co możemy zrobić dla Ciebie?

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-09-17
Data publikacji:2017-09-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1592